Maar Janssen willen ze niet slaan, dat is het idee achter een stok zoeken, je hebt al besloten dat je iemand wilt slaan. Men wil Janssen niet slaan, het is toch een beetje de nationale knuffeltokkie. Ik bedoel maar, met je dronken harsens een eenzijdig ongeluk veroorzaken waarbij iemand blijvend hersenletsel oploopt en die je niet meer spreekt... Ik ken voetballers die veel langer zijn achtervolgd met een ongeluk waar ze veel minder schuld aan hadden.Dubbel schreef:Zo te lezen moet Theo er nog achter komen wat het betekent om bij Ajax te spelen. En dan doel ik puur op het feit dat het halve land altijd op zoek is naar een stok om je mee te slaan. En de andere helft trouwens ook maar dan pas zodra het elftal niet draait.
Theo Janssen
Moderator: mods
Re: Theo Janssen
Wollt ihr den totalen Mensch?
Re: Theo Janssen
„Trainingen normaal gesproken niet mijn ding, maar ik ga mee in de gretigheid van de jonkies”
AJACIEDEN MOTIVEREN JANSSEN
AMSTERDAM – Achteloos krulde Theo Janssen (30) na de training een bal in de bovenhoek. Net zo nuchter als hij de prachtige vrije trap (niet) ’vierde’, uitte hij zich aan de rand van het veld. In de aanloop naar het duel om de Johan Cruijjf Schaal tussen Ajax en FC Twente sloeg het mediacircus zijn tenten op rondom de ex-smaakmaker van de tukkers, die na de verloren kampioensfinale de overstap naar Amsterdam maakte. „Ik vind al die aandacht maar niks”, zei Janssen. „Ik vind het leuk om tegen die jongens te spelen, waarmee ik drie jaar heb gevoetbald. Niks meer en niks minder. Verder is het hoofdstuk FC Twente afgesloten en speel ik nu voor Ajax.”
En dat laatste bevalt de Arnhemmer goed. „Ik verbaas me wel eens over de grootsheid van Ajax”, meldde hij. „Als je ziet dat er donderdag duizenden mensen naar de open training kwamen en we door de drukte moesten uitwijken naar het hoofdveld op De Toekomst, kun je wel van gekte spreken. Als kleine jongen heb ik nooit de droom gehad om naar een grote club te gaan. Maar nu ik er zit, vind ik het wel mooi.”
De zelfverzekerde middenvelder klinkt haast wat nederig als hij over zijn ploeggenoten praat. „Ik ben blij dat ik met deze gasten mag spelen”, zei Janssen, die de uitleg snel liet volgen. „Trainingen zijn normaal gesproken niet mijn ding, maar ik ga mee in de gretigheid van de jonkies. De trainingen zijn leuk en daardoor goed en scherp. Dat is de verdienste van de trainer. Hij zit er kort bovenop, maar de meeste motivatie komt uit de Ajacieden zelf. Ik voel me superfit. Dat was ik in mijn Twente-tijd echter ook.”
Janssen verwacht vanavond in de ArenA een aantrekkelijk duel. „Tussen twee ploegen die aan elkaar gewaagd zijn, maar met Ajax als favoriet. Waarom? Omdat wij op Jan Vertonghen na geen geblesseerden hebben.” Dat FC Twente met het oog op de Champions Leaguevoorronde mogelijk spelers spaart, speelt volgens Janssen geen rol. „Ajax had vorig jaar andere verplichtingen. Maar als je een wedstrijd speelt, wil je die gewoon winnen. Hoe je het ook wendt of keert, het is toch een mooie prijs.”
Janssen hoopt zijn bijdrage te leveren aan de winst van Ajax in het duel om de Johan Cruijff Schaal. „Ik denk dat ik belangrijk kan zijn. Ik speel nu meer controlerend, en dat is een positie die me ligt. Ik kom veel aan de bal en kan het spel verdelen. Ik zal minder voor de goal komen en zelf minder beslissend zijn. Maar ik hoef niet aan het einde van de aanval te staan, voel me echt tevreden.”
Blij met de punten ...
- Ramona
- Erelid, Toto winner 03/04, 17/18, EC 08
- Berichten: 34516
- Lid geworden op: vr sep 12, 2003 5:58 pm
- Locatie: Nijmegen
Re: Theo Janssen
Zucht; ik kan maar niet wennen aan Thea in ons mooie shirt.... *burp*
Hopelijk zal dat gevoel slijten.
Hopelijk zal dat gevoel slijten.

Re: Theo Janssen
Ik vind hem in zijn interviews vrij goed over komen. Nuchter (ja ja, voorzetje voor open doel), zelfbewust, recht voor zijn raap. Mag ik wel lijen. Zijn kwaliteiten als voetballer zijn ook overduidelijk. Dus ik vraag me af wat het probleem met Janssen voor u is, vrouwe Ramona. Dat ie soms een zuipschuit is en er als een proleet uitziet met al die tattoo's? Of omdat hij uit Arnhem komt en dus sowieso voor een Niemoagenaar not done is?Ramona schreef:Zucht; ik kan maar niet wennen aan Thea in ons mooie shirt.... *burp*
Hopelijk zal dat gevoel slijten.
Laatst gewijzigd door Zuidema op za jul 30, 2011 8:49 am, 1 keer totaal gewijzigd.
- Ramona
- Erelid, Toto winner 03/04, 17/18, EC 08
- Berichten: 34516
- Lid geworden op: vr sep 12, 2003 5:58 pm
- Locatie: Nijmegen
Re: Theo Janssen
Sowieso als wesp zijnde...vind'm nu ook redelijk overkomen, maar dat was anders in zijn tokkietijd.
Wat dat betreft verschuift dAt gevoel al iets. Beiden zijn ouder en wijzer...

Wat dat betreft verschuift dAt gevoel al iets. Beiden zijn ouder en wijzer...


Re: Theo Janssen
Kiekesan... Nou ja, Janssen bij Ajax is gelukkig maar tijdelijk voor u. Nog 2 jaartjes doorbijten, moet te doen zijn.Ramona schreef:Sowieso als wesp zijnde...vind'm nu ook redelijk overkomen, maar dat was anders in zijn tokkietijd.
Wat dat betreft verschuift dAt gevoel al iets. Beiden zijn ouder en wijzer...![]()

- El Clavo
- AT Toto winner 08/09
- Berichten: 15396
- Lid geworden op: do apr 29, 2004 6:42 pm
- Locatie: Mijdrecht
Re: Theo Janssen
Ik ook hoor. Hij doet niet mee aan die 'feyenoord propaganda' dat het de mooiste club is, dat ie altijd Ajacied is geweest bla bla bla. Ik geloof hem wel als hij zegt dat hij onder de indruk is.
Re: Theo Janssen
Janssen is gewoon een no nonsense jongen en daar hou ik wel van. Niet zoals de meeste hier erg serieus gaan discuseren waar je toch geen invloed op hebt.
Re: Theo Janssen
Goed interview. Maakt indruk op mij, zowel op- als naast het veld.
Face your fears and live your dreams, No Fear
- InnerHarbour
- Berichten: 20534
- Lid geworden op: vr sep 19, 2003 1:09 am
Re: Theo Janssen
Vond hem gisteren best wel lekker spelen, had wat pech met die pingel maar voor de rest erg balvast en legt de ballen over 40 meter op de stropdas.
YNWA
Re: Theo Janssen
Speelde inderdaad behoorlijk, maar ik vond de wisselwerking tussen Janssen, Siem en Eriksen (nog) niet optimaal. Jammer dat FdB zo idolaat van Siem is, want ons middenveld rendeert in mijn ogen (veel) beter met Anita in de punt naar achteren en Janssen en Eriksen als aanvallende middenvelders.
Face your fears and live your dreams, No Fear
- Ajaciedjuh
- Berichten: 23000
- Lid geworden op: do mei 20, 2004 11:16 am
Re: Theo Janssen
Siem speelde ook prima. Eriksen kan veel beter. Vertonghen er achter weer bij (aanjager, persoonlijkheid, kracht, opbouw, inschuiven), Sigthórsson de volle 90 minuten (eindelijk weer een echte spits) en als het even kan een klasbak er voorin bij, dan wordt het een prachtig seizoen. 

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience."
Re: Theo Janssen
Ik vind jou een hele aardige AT 'er maar een prachtig seizoen zonder een ervaren spits dan moet ik het allemaal nog maar zien.Ajaciedjuh schreef:Siem speelde ook prima. Eriksen kan veel beter. Vertonghen er achter weer bij (aanjager, persoonlijkheid, kracht, opbouw, inschuiven), Sigthórsson de volle 90 minuten (eindelijk weer een echte spits) en als het even kan een klasbak er voorin bij, dan wordt het een prachtig seizoen.

- Ajaciedjuh
- Berichten: 23000
- Lid geworden op: do mei 20, 2004 11:16 am
Re: Theo Janssen
Tanx
ik bedoel een type Suarez die vanaf de flanken een wedstrijd kan beslissen, maar eventueel ook in de spits kan spelen ter vervanging van Kolbein. We hebben ook nog altijd Siem.

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience."
Re: Theo Janssen
Er komt geen ervaren eerste spits hoor.Toppie schreef:Ik vind jou een hele aardige AT 'er maar een prachtig seizoen zonder een ervaren spits dan moet ik het allemaal nog maar zien.Ajaciedjuh schreef:Siem speelde ook prima. Eriksen kan veel beter. Vertonghen er achter weer bij (aanjager, persoonlijkheid, kracht, opbouw, inschuiven), Sigthórsson de volle 90 minuten (eindelijk weer een echte spits) en als het even kan een klasbak er voorin bij, dan wordt het een prachtig seizoen.
IK GELOOF!!!!!!
Re: Theo Janssen
Hoeft ook niet met Goalbeinn Sigthorsson in de spits. We hebben wel iemand nodig die hem kan vervangen in het geval van een blessure of schorsing. Alhoewel Siem die rol ook mag innemen van mij, mits hij dan van ons middenveld vertrekt en plaats maakt voor Anita. 

Face your fears and live your dreams, No Fear
Re: Theo Janssen
Ik zou van Siem sowieso de 12e speler maken. Reserve spits en reserve op het middenveld.
IK GELOOF!!!!!!
Re: Theo Janssen
Ik ook. Zolang hij maar reserve is 

-
- Berichten: 17965
- Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
- Locatie: Purmerend
Re: Theo Janssen
Ik snap zowiezo niet wat De Boer met Janssen wil. De Boer is idolaat van spelers die hun taak uitvoeren, zowel aanvallend als verdedigend. Janssen kan dat laatste niet zo erg goed. Helemaal niet als hij de laatste van zijn linie is. Het is al 2x gebeurd tijdens oefenwedstrijden en als je Twente hebt gevolgd, kon je hetzelfde constateren. Hij heeft de snelheid en de inhoud niet. Moet Janssen zijn verdedigende taak blijven doen, dan heb je aanvallend niks meer aan em, behoudens een corner misschien. Het middenveld is niet in balans. Eriksen te vaak de verkeerde keuzes, De Jong neemt niet deel aan spel en Janssen moet recupereren terwijl ie dat niet kan.De Dominee schreef:Speelde inderdaad behoorlijk, maar ik vond de wisselwerking tussen Janssen, Siem en Eriksen (nog) niet optimaal. Jammer dat FdB zo idolaat van Siem is, want ons middenveld rendeert in mijn ogen (veel) beter met Anita in de punt naar achteren en Janssen en Eriksen als aanvallende middenvelders.
Whitey on the moon.
Re: Theo Janssen
Daarom:
Janssen - Eriksen
Anita
Ideaal.
Janssen - Eriksen
Anita
Ideaal.
Face your fears and live your dreams, No Fear
- Giacomo Puccini
- Berichten: 7545
- Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm
Re: Theo Janssen
Maar Dominee, wie van deze spelers gaat een duel winnen? Dit zijn leuke spelers voor als Ajax aan de bal is, maar in de tegenaanval is het veel te licht. De Jong brengt nog een beetje duelkracht mee, al ligt daar ook zeker zijn specialisme niet. Een ideale middenveld samenstelling is simpelweg niet mogelijk met het beschikbare materiaal, we moeten er maar het beste van proberen te maken en vooral de sterke punten zoveel mogelijk uitnutten.
Ajax!
Re: Theo Janssen
Anita wint ondanks zijn geringe lengte veel duels op felheid en verbetenheid. Janssen verdedigt mee, zij het vooral door zich positioneel goed op te stellen. Eriksen is ook niet te beroerd om mee te lopen, maar die heeft weinig duelkracht inderdaad.
Face your fears and live your dreams, No Fear
- Giacomo Puccini
- Berichten: 7545
- Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm
Re: Theo Janssen
Ben het wat Anita betreft niet met je eens. Als hij een serieuze tegenstander tegen zich heeft dan delft hij het onderspit. Op een laag niveau kan hij compenseren met hard werken, enthousiasme, maar tegen spelers in de top van de Eredivisie en Europees ben je met Anita echt gezien, als hij degene is die de duels moet gaan winnen.
Ajax!
Re: Theo Janssen
Heb je 3 voorbeelden? Even afgezien van Real Madrid?
Face your fears and live your dreams, No Fear
- Giacomo Puccini
- Berichten: 7545
- Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm
Re: Theo Janssen
Gisteren toonde Anita zich weer een C junior tussen de volwassen mannen. Niet serieus te nemen. Ijverig, daar zeg ik niets over, maar komt tekort. Letterlijk.
Ajax!