
Chadli: dat zou mooi zijn. Er speelt zeker iets, dat kun je wel lezen via diverse media. De zaakwaarnemer komt continue met Ajax in zijn teksten, en geef hints richting salaris.
Moderator: mods
wimpey schreef:Geen miskopen tot dusver.Yopi schreef:Geen aankopen dus.
Nu moeten Toby, Siem en Chris nog effe bijtekenen.
In die glorietijd dat we nog over Lorenzo Ebecilio beschikten en een jonge als Davey Klaassen nog geen last van die blessure had gekregen.Jöhnk schreef:We speelden tegen Norwich city? Wanneer was dat ook alweer?
Ik <> ThePostOnlineJöhnk schreef:Jij hebt dit artikel toch geschreven? Ik zie namelijk geen bronvermelding.![]()
Absoluut. Siem wordt (net als Eriksen) gruwelijk onderschat. Die 2 zijn 'gewoon' de beste middenvelders in NL.Ajaciedjuh schreef:Helaas niet, maar er is wel hoop in de teksten van FdB. Als Siem nog een jaartje blijft, is dat zeer positief voor Ajax.![]()
Eens te meer een aanwijzing m.i. dat Fischer de plek van Eriksen zal innemen en dat Ajax vooral zoekt naar versterking op de flanken.Chadli: dat zou mooi zijn. Er speelt zeker iets, dat kun je wel lezen via diverse media. De zaakwaarnemer komt continue met Ajax in zijn teksten, en geef hints richting salaris.
Afgelopen zomer.Jöhnk schreef:We speelden tegen Norwich city? Wanneer was dat ook alweer?
Ik denk eerder dat Chadli dan, als hij al komt, op de plek van Eriksen gaat spelen. Of Fischer naar rechts. Chadli naar links.wimpey schreef:Ik <> ThePostOnlineJöhnk schreef:Jij hebt dit artikel toch geschreven? Ik zie namelijk geen bronvermelding.![]()
![]()
Absoluut. Siem wordt (net als Eriksen) gruwelijk onderschat. Die 2 zijn 'gewoon' de beste middenvelders in NL.Ajaciedjuh schreef:Helaas niet, maar er is wel hoop in de teksten van FdB. Als Siem nog een jaartje blijft, is dat zeer positief voor Ajax.![]()
Eens te meer een aanwijzing m.i. dat Fischer de plek van Eriksen zal innemen en dat Ajax vooral zoekt naar versterking op de flanken.Chadli: dat zou mooi zijn. Er speelt zeker iets, dat kun je wel lezen via diverse media. De zaakwaarnemer komt continue met Ajax in zijn teksten, en geef hints richting salaris.
Geweldige gast, die trainer van ons.Ajaciedjuh schreef:http://sport.thepostonline.nl/2013/06/0 ... -footgolf/
Kan je mooi in een matzwarte auto rijden zonder 'm over te hoeven spuiten. Zoiets bijvoorbeeld: http://www.adnima.nl/carwrap.htmlwimpey schreef:Geweldige gast, die trainer van ons.Ajaciedjuh schreef:http://sport.thepostonline.nl/2013/06/0 ... -footgolf/![]()
Wat is trouwens een 'autostickerpakket'?
Jöhnk schreef:Ik krijg bij Chadli een beetje het Assaidi gevoel. Hij wil volgens mij best, maar dan wel voor 1.8 miljoen per jaar.
Vraag is natuurlijk wat Chadli wil... Ook voor hem geldt dat er een WK voor de deur staat. Hij zal dus moeten spelen om in de picture te blijven. En wat ook meespeelt, is dat hij bij een grote club 'titelloos' en als nobody binnen komt wanneer hij nu de overstap maakt.Yopi schreef: Blijft het vreemd dat De Boer er nog hoop op heeft. Doorgaans is hij realistisch.
Je moet spelers juist verkopen wanneer ze nog twee jaar contract hebben. Dan is je positie als club ineens drie, vier keer sterker.beelzebub schreef:Siem heeft nog een tweejarig contract over. Daarmee gaat Ajax niet lopen leuren. Voor Eriksen en Alderweireld zie ik ze wel aan om ergens aan te prijzen.
Die Chadli... die komt nie.Jöhnk schreef:Ik krijg bij Chadli een beetje het Assaidi gevoel. Hij wil volgens mij best, maar dan wel voor 1.8 miljoen per jaar.
Mits Ajax hem wil (en de prijs wil betalen), wordt het Ajax. Daar is hij verzekerd van topwedstrijden, omdat Ajax zeker CL speelt. Maher is en blijft zo uitgesproken in de media, dat ik verwacht dat er al lang een deal is met zijn toekomstige club.AS/AD schreef:Maher: 'Wordt een keuze op gevoel'
Maher: 'Wordt een keuze op gevoel'
Door BvdPloeg, 15 juni 2013 10:57, 1359 views, Bron: AD
GEVOEL VOOR AJAX? - Adam Maher bereidt zich met Jong Oranje voor op de halve finale van het EK -21 tegen Jong Italië. De middenvelder kijkt in het AD uit naar 'een grote wedstrijd' en rekent erop dat hij na het EK snel verkast naar of Ajax óf PSV; voor Maher wordt het een keuze op gevoel.
Zaterdagavond treedt Jong Oranje aan tegen de Zuid-Europeanen en Maher kan beamen dat zulke wedstrijden hem bevallen. 'In grote wedstrijden kom ik inderdaad vaak echt tot mijn recht. Dan ontstaat er ruimte. De bekerfinale afgelopen seizoen tegen PSV, dat was bijvoorbeeld zo'n speciale wedstrijd. Bondscoach Louis van Gaal zei in februari dat ik er ook moest staan tegen kleinere ploegen. Daar ben ik echt mee bezig geweest. Dat is ook gelukt. Maar ik geef toe, een topwedstrijd is apart.'
Topwedstrijden spelen PSV en Ajax komend seizoen waarschijnlijk meer dan zat. Het is de reden dat Maher een stap hogerop wil, maar hij benadrukt nogmaals dat het buitenland nog even op zich moet laten wachten. 'Ik denk dat jongens als Stefan de Vrij en Jordy Clasie de juiste keuze hebben gemaakt door nog een jaar in de eredivisie te blijven. Ze kiezen voor zekerheid. Ook ik ben helder geweest: ik blijf in Nederland. Ik wil elke week spelen. Het wordt Ajax of PSV.'
Maher herhaalt daarmee de woorden waarmee hij al maanden menig PSV- of Ajax-fan in onzekerheid laat. 'Het wordt een keuze op gevoel. En mijn gevoel heeft mij nog nooit in de steek gelaten. Wat mijn gemoed zegt over dit EK? Dat wij Europees kampioen gaan worden. Maar ik loop niet op de zaken vooruit. Eerst Italië verslaan. Daar is nu alles op gericht.'
Mits berichtgeving rond Van Ginkel klopt, dan is dat geen voorwaarde.Alexander schreef:Voorlopig is er nog niks concreet voor Chris en Siem en kan Ajax Maher dus niet halen.