Jakov Medić

Alles over de actieve spelers van Ajax

Moderator: mods

Gebruikersavatar
Marillion
Site Admin
Berichten: 43475
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:51 pm

Re: Jakov Medić

Bericht door Marillion » di aug 20, 2024 3:06 pm

Zijn verhuur naar Bochum is definitief. Geen definitieve transfer vooralsnog dus hij blijft in deze zone.

VFL Bochum. In mijn herinnering toch voor altijd de club met die aartslelijke shirts toen we tegen ze hebben gespeeld in Europees verband. Was in de tijd met Michael Laudrup.
Nil volentibus arduum

Gebruikersavatar
Duke
Site Admin & AT EC 2016 winner
Berichten: 34795
Lid geworden op: ma apr 19, 2004 10:09 am

Re: Jakov Medić

Bericht door Duke » di aug 20, 2024 3:26 pm

Het waren 2 prachtige dagen. :smallgrin.gif:

Succes bij Bochum! Waarschijnlijk inderdaad de saaiste club van Duitsland.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.

Salvador Dali

Wie kent Cees de Wolf nog?
Berichten: 9981
Lid geworden op: do aug 28, 2014 11:39 am

Jakov Medić

Bericht door Wie kent Cees de Wolf nog? » di aug 20, 2024 5:03 pm

In 1997 waren ze in ieder geval niet saai. Hun (uit)shirt van de wedstrijd tegen Ajax (4-2) staat nog steeds op mijn netvlies gebrand, als een van de meest bijzondere shirts dat ooit in de JCA werd gedragen. Bijzonder in de zin van zo lelijk en kleurrijk dat het een collectersitem kan worden. Een soort gaypride shirt avant la lettre.

Edit: zie dat Marillion dezelfde herinnering heeft :ajaxsmiley.gif:

Gebruikersavatar
elliquido
Berichten: 8541
Lid geworden op: di feb 10, 2004 5:03 pm

Re: Jakov Medić

Bericht door elliquido » di aug 20, 2024 6:59 pm

https://youtu.be/-wgLKFLTeCc?si=Ycaw6sge2KkDtt4B

Prachtig woke pride voorlopers dat bocum, hun tijd ver vooruit
NOOIT meer Seedorf a.u.b.

Yopii
Berichten: 23167
Lid geworden op: zo nov 06, 2016 10:14 am

Re: Jakov Medić

Bericht door Yopii » ma jun 16, 2025 10:40 am

'Verhuurde Ajax-miskoop keert niet terug en kan naar Duitsland of Engeland'

Jakov Medić lijkt te gaan vertrekken uit Amsterdam, dat meldt De Telegraaf. Vanuit Duitsland en Engeland is er interesse in de verdediger uit Kroatië, die afgelopen seizoen door Ajax werd verhuurd aan VfL Bochum.

Medić is een van de aankopen uit de tijd van Sven Mislintat en kwam in de zomer van 2023 voor zo'n drie miljoen euro over van St. Pauli. De centrale verdediger speelde echter slechts negen wedstrijden in de hoofdmacht van de Amsterdammers. Een verhuurperiode bij Bochum bood uitkomst. Daar speelde de 26-jarige mandekker in totaal 23 wedstrijden.

Zijn speeltijd in Duitsland heeft er voor gezorgd dat 'diverse clubs' uit Duitsland en Engeland wel oren hebben naar zijn komst. Het zou gaan om clubs uit 'de onderkant van de Bundesliga' en 'de (sub)top van de Engelse Championship' die concrete belangstelling tonen. Om welke ploegen het precies gaat, is niet bekend. Ook over de hoogte van een eventuele transfersom wordt niet gerept.
Belangstelling uit Duitsland en Frankrijk, dan verdienen we de transfersom gemakkelijk terug. :headbang.gif: :hypocrite.gif:

Plaats reactie