Germanicus - Ajax 22-07-2008

Wedstrijden van de afgelopen seizoenen
Gebruikersavatar
Jesse
Berichten: 17713
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 7:36 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door Jesse »

De 0 gehouden! :headbang.gif:
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."
michaelajaxfan
AT Toto winner 05/06
Berichten: 751
Lid geworden op: do aug 26, 2004 5:30 pm

Bericht door michaelajaxfan »

Jöhnk schreef:Als je 'm eenmaal doorhebt is hij heel goed.
Iets met bouwen en sleutelen hè... Fenomenaal.
CIDI
Berichten: 61074
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Bericht door CIDI »

Trainer Marco van Basten stelde Ismail Aissati in de oefenwedstrijd bij eersteklasser Germanicus (0-7) direct op in de basis. Ondanks de weinige speelminuten bij PSV bleek de middenvelder het voetballen nog niet verleerd. Aissati was in Coevorden veelvuldig in balbezit en bereidde de 0-2 van Dario Cvitanich voor. De Argentijnse spits had even daarvoor eveneens de 0-1 aangetekend, maar verprutste ook een niet te missen kans en een penalty. Gabri, die Aissati net als Luis Suarez uitstekend leek aan te voelen, zorgde nog voor rust voor de 0-3.

Net als tegen Noordwijk (2-5) gooide Van Basten – geflankeerd door stagiair Dennis Bergkamp – zijn elftal in het tweede bedrijf volledig om. Alleen keeper Dennis Gentenaar, gelegenheidscentrumverdediger Robbert Schilder en Donovan Slijngard behielden hun plek, terwijl spelers als Kenneth Perez, Siem de Jong en Leonardo hun opwachting maakten. Kennedy, Javier Martina, Leonardo en De Jong troffen doel: 0-7. Bij Ajax ontbraken de Oranje-internationals Maarten Stekelenburg en Klaas-Jan Huntelaar nog steeds.

Voor Jan-Arie van der Heijden zit het trainingskamp in De Lutte erop. De Ajacied raakte op de training geblesseerd aan zijn knie en ging gisteren al terug naar Amsterdam. „De blessure ziet er niet goed uit”, aldus Van Basten. Van der Heijdens plaats in de selectie wordt ingenomen door Vito Wormgoor.

De T.
Blij met de punten ...
Gebruikersavatar
El Clavo
AT Toto winner 08/09
Berichten: 15396
Lid geworden op: do apr 29, 2004 6:42 pm
Locatie: Mijdrecht

Bericht door El Clavo »

Leuk om te lezen trouwens dat Bergkamp zo intensief bij het proces betrokken wordt!
Michael_B
Berichten: 10446
Lid geworden op: di sep 23, 2003 2:19 pm
Locatie: Alkmaar

Bericht door Michael_B »

Wel zwaar klote van Van der Heijden. Ging net lekker.
Face your fears and live your dreams, No Fear
Gebruikersavatar
Jesse
Berichten: 17713
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 7:36 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door Jesse »

Inderdaad, maar nu kunnen we wel die Wormgoor een keer zien.
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."
Michael_B
Berichten: 10446
Lid geworden op: di sep 23, 2003 2:19 pm
Locatie: Alkmaar

Bericht door Michael_B »

Dat is waar. Ik hoop dat hij het zo goed doet dat hij ipv Wielaert bij de selectie komt.
Face your fears and live your dreams, No Fear
Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Bericht door Jöhnk »

Op Ajax.tv een samenvatting.
Plaats reactie