Ze zijn soms wat lui met het bijhouden van de stats. Je kunt ook bij Covers.com kijken. Kun je zien wie de scheidsrechters voor een wedstrijd zijn, en wat hun 'gewoontes' zijn (die wegen zwaar, want het fluitje klinkt vaak).Dubbel schreef:Bedankt voor de uitleg. Dus eigenlijk kloppen de stats niet bij de NBA? Althans waar het de unanswered points betreft. Eigenaardige situatie.
Het is trouwens afzien bij de Lakers. Verdedigend wil het maar niet lukken waardoor de aanval ook steeds meer fout doet. Nog even en het wordt weer gewoon alle ballen op Kobe. Volgende partij is tegen Memphis. Marc tegen Pau. Ik ben benieuwd.
Volg jij de Knicks dit jaar, MT? Ik zag ze vorige week spelen en het is een kopie van de Suns onder D'Antoni. Mooi wel, zoals die vent werkt met een eigen visie. Enige wat ze missen is de echte topspelers.
Suns zijn helemaal een drama dit jaar. Kerr heeft er in no time een puinhoop van gemaakt. Knicks zien er wel leuk uit, maar management heeft een paar sleutelspelers onder D'Antoni's neus verkocht, blijkbaar om geld vrij te maken voor Lebron James (zo gaat het gerucht). Die laatste en de Cavs zijn nu een sterk team, trouwens. Veegden the Nuggets eerder deze week in Denver helemaal van de vloer.